Author: m***i
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Yet to use arrived quickly and can't wia to use it
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Price: HK$89.00
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Baby Blue |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 15 cm |
| 高度 | 7 cm |
| SKU | sb260206130768071895276 |
Brand Name: HYUNDAI
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Hyundai-sc-014434777.html
Quality: 1654460 people said the quality is very good!
Author: m***i
Date:
Review: Yet to use arrived quickly and can't wia to use it
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.